09352244150

پاسخگویی فقط در ساعات اداری و روزهای غیرتعطیل

 

سوالات متداول

قبل پرسیدن سوال جدید، این بخش را مطالعه نمایید.

ما اکثر سوالاتی که مشتریان در طول مدت فعالیت سبزواره از ما پرسیده اند را اینجا پاسخ داده ایم. سوالات خود را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید تا به جواب برسید.

  1. تمام گیاهان برای ارسال به سراسر کشور گارانتی می‌شوند. به استثنای گیاهانی که در صفحه محصول آنها اطلاع رسانی شده باشد.
  2. برخی گیاهان برای ارسال به استان های خاص گارانتی می‌شوند. در این حالت اگر مشتری این گیاهان را سفارش داده باشد با مسئولیت خود او ارسال انجام خواهد شد.
  3. به دلیل اینکه با نگهداری نامناسب امکان تلف شدن گیاهان وجود دارد، گارانتی سبزواره صرفاً تا زمان دریافت مرسوله از پستچی اعتبار دارد.
  4. در صورتی که بعد از تحویل گیاهان متوجه آسیب یا مشکلی شدید با شماره 09352244150 در ساعات اداری تماس بگیرید یا به همین شماره پیامک دهید.
  5. درخواست شما در اولین روز کاری بررسی و طبق مراحل زیر پیگیری خواهد شد.

ارسال سفارشات به کل کشور انجام می شود و ارسال سفارشات 3 الی 5 روز کاری زمانبر خواهد بود. البته موارد زیر در ارسال دیرتر مرسولات تاثیر گذار هستند:

تعطیلات:

در مواقعی که در روزهای بعد از ثبت سفارش، تعطیلات چند روزه وجود داشته باشد، به دلیل حفاظت از گیاهان، ارسال از دو روز قبل تا بعد از تعطیلات متوقف خواهند شد و در اولین روز کاری بعد از تعطیلات، مرسولات تحویل اداره پست می‌گردند.

آب و هوا:

در طول فصل پاییز و زمستان ممکن است به دلیل برودت شدید هوا، تا زمان بهبود وضعیت جوی، سفارشات نگهداشته شوند. در این موارد ما نگران گیاهان هستیم و سلامت گیاهان همیشه در اولویت ماست. امیدواریم نگرانی ما را در این مورد درک کنید.

تمامی سفارشات توسط پست پیشتاز به مقصد ارسال خواهند شد و طبق اعلام شرکت پست مرسولات پیشتاز 72 ساعت بعد از ارسال تحویل گیرنده خواهند گردید. اما برحسب تجربه، این زمان ممکن است تا 5 روز کاری زمانبر باشد.

در صورتی که 72 ساعت، از دریافت پیامک ارسال مرسوله گذشت و هنوز خبری از مرسوله خود نداشتید، می توانید با ثبت شکایت در سامانه اداره پست به نشانی eop.post.ir نسبت به پیگیری وضعیت مرسوله خود اقدام نمائید. طبق تجربه در صورت ثبت شکایت شرکت پست سریعتر نسبت به رساندن مرسوله اقدام می‌نماید.

در ارسال های پستی، گیاهان توسط کارتن های مخصوص بسته بندی قرار خواهند گرفت. سبزواره (دیجی باغ سابق) مبتکر اولین بسته بندی اختصاصی برای گل و گیاه و اولین فروشگاه اینترنتی گل با قابلیت ارسال پستی می باشد.

با توجه به بسته بندی تعبیه شده، احتمال خسارت وارده به شدت کم است. اما سبزواره برای پوشش خسارات احتمالی، تمامی سفارشات را تا زمان دریافت مرسوله از پستچی گارانتی نموده است.

با ما تماس بگیرید

تلفن: 150-44-22-0935

ساعات کاری ما شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ صبح تا 2 بعد از ظهر است.
پنجشنبه ها از ساعت 9 تا 13 در دفتر هستیم.
روزهای جمعه و تعطیلات رسمی هم همیشه تعطیل هستیم.

پیامک: 150-44-22-0935

در خارج ساعات کاری می‌توانید به شماره 09352244150 در پیامک دهید.
همکاران ما در اولین روز کاری، با شما تماس خواهند گرفت.

در اینستاگرام sabzvarecom را جستجو کنید.

فالو کردن صفحه اینستاگرام ما دو مزیت بزرگ دارد:
۱. دریافت کوپن‌های تخفیف برای خرید محصولات که فقط در اینستاگرام اعلام می‌شود.
۲. اطلاع از پیشنهادات ویژه و پک های گل و گیاه.

تلگرام: در تلگرام sabzvarecom را جستجو کنید.

با عضویت در کانال تلگرام ما زودتر از دیگران از فروش‌های ویژه مطلع شوید.